«Дякуємо за допомогу в такий важкий час», — мешканка Петровського району Донецька
20.07.2015
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--5c61bf6557236675dc5b470358b9d71fc92a7aeb/15547_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2215547_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2715547_0_orig.jpg)
На адресу Ріната Ахметова і співробітників Гуманітарного штабу прийшла подяка від мешканки Петровського району Донецька, одного з найбільш постраждалих під час бойових дій, за гуманітарну допомогу, яку вона отримує від Штабу в пункті видавання у своєму районі.
«Дякуємо вам за надану допомогу в такий важкий час. Вдячні за все», — йдеться в листі Тетяни Василівни.