«Дякуємо за допомогу», – пенсіонери Яковлівки
05.06.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--b8a221b67eeb10c83cb732beffbd8ae6534956e7/2017-06-27207_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-06-27207_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-06-27207_0_orig.jpg)
На адресу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова продовжують приходити листи подяки від мирних жителів Донбасу. Цього разу до нас прийшов лист від пенсіонерів села Яковлівка.
«Велике спасибі Фонду за благодійну допомогу й надання допомоги жителям нашого регіону. Здоров’я вам і спокійного неба. З повагою пенсіонери села Яковлівка», – йдеться в листі.
Нагадаємо, за час своєї роботи Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав понад 11 млн 776 тис. продуктових наборів з обох боків лінії розмежування.