ua

Дуже важлива допомога для жителів Пісків

23.08.2016

Штаб Ріната Ахметова знову доставив допомогу мирним жителям Пісків. До складу мобільної бригади увійшов Олександр Вишняков, директор Гуманітарного штабу.

На сьогодні в селищі, розташованому безпосередньо на лінії вогню, проживають 12 осіб. Ще одна мешканка Пісків Софія Толмачова перебуває на лікуванні в Селидовому. До війни в селищі проживали 5 тисяч осіб, але через безперервні бойові дії більшість була змушена покинути свої будинки.

«В Піски ми приїжджаємо із січня цього року. Дорога сюди завжди складна й небезпечна, але жителі чекають і дякують, що про них не забувають. Тут залишаються, переважно, люди похилого віку, сім’ї з інвалідами, яким нікуди їхати. Всім їм набори ми доставляємо адресно – так зручніше й безпечніше для жителів», – розповідає Юлія Малахова, координатор мобільної бригади Штабу Ріната Ахметова.

Крім жителів Пісків, допомога від Штабу Ахметова отримали в п’яти сусідніх населених пунктів – Нетайлове, Невельське, Водяне, Опитне й Північний. Всього було видано 577 продуктових наборів (17 з яких – для малюків до 35 місяців) і 560 гігієнічних наборів.

«Це був 4-й виїзд мобільної бригади Штабу Ріната Ахметова в Піски й навколишні селища. Ці населені пункти розташовані на самій лінії вогню, тут не припиняються обстріли. У них залишається понад півтисячі мирних жителів. Наші мобільні бригади привозять допомогу в 90% населених пунктів уздовж лінії вогню, куди можна доїхати. Ми розуміємо весь ризик для волонтерів, але тим людям, які тут залишаються, набагато складніше, і їм необхідно допомагати», – пояснює Олександр Вишняков, директор Гуманітарного штабу.

За весь час роботи мобільні бригади Штабу Ріната Ахметова відвідали 425 населених пунктів і видали 189 тисяч продуктових наборів. Станом на 23 серпня, Гуманітарна штаб видав 9 млн 378 тис. наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.