Друга частина 286-ої автоколони прибула до Донецька
28.01.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--46286a2eeae59957153ca4848a79139724568ad1/2017-01-25623_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-01-25623_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-01-25623_0_orig.jpg)
Сьогодні ввечері, 28 січня, друга частина 286-ої автоколони з гуманітарною допомогою від Штабу Ріната Ахметова прибула до Донецька. Вдень 12 машин пройшли митний і фіскальну перевірку на КПВВ «Новотроїцьке».
Нагадаємо, вчора в Донецьк прибула перша частина 286-ої колони в складі 11 фур. Автоколона має повний пакет супровідних документів, що підтверджують склад вантажу і якість продукції. Ознайомитися з ними можна за посиланням.
Упродовж двох днів на непідконтрольну територію Донбасу було доставлено 460 тонн продуктів, з яких буде сформовано 16 тисяч дорослих і 2 тисячі дитячих продуктових наборів.
Станом на 28 січня, Штаб Ріната Ахметова видав мирним жителям Донбасу 11 млн 294 тис. продуктових наборів.