Допомогу Ріната Ахметова отримали жителі прифронтової Трьохізбенки
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--6e6259961ce0cc083bc0051f184263f266d8ce49/17741_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217741_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717741_0_orig.jpg)
Селище Трьохізбенка Луганської області під постійним вогнем. Щодня впродовж п’яти років тут чутні постріли зі стрілецької зброї, мінометів та іншої важкої артилерії. Звикнути до цього неможливо.
– Обстріл завжди несподіваний. Зазвичай падає на віддалі. Коли розривається поруч, то екстрено евакуюємося з будинку й біжимо до підвалу, – розповідає Марина Артемова.
Марина Миколаївна – багатодітна мама. П’ять років тому в неї було зовсім інше життя, сповнене планів і надій.
– Раніше ми жили в Слов’яносербську. Двох дітей від першого шлюбу виховувала одна, а потім зустріла чоловіка. Він добре ставився до дітей. Планували розписатися. Потім я завагітніла, але до весілля справа так і не дійшла – почався збройний конфлікт, і він пішов. Сказав, що в таких важких умовах тягнути сім’ю з трьома дітьми не зможе, – згадує жінка.
А Марина здужала. Спочатку вирішила відвезти дітей на підконтрольну територію й переселилася в Трьохізбенку. Старе життя залишилося на іншому березі річки Сіверський Донець.
– До початку бойових дій я працювала в Санепідемстанції, був у нас будинок із господарством, підтримка коханого чоловіка. Зараз троє дітей на руках, роботи немає. Допомагають батьки, город ще маємо, але важко, – каже багатодітна мама.
Марина Артемова – серед тих, хто отримує допомогу Ріната Ахметова. Набори виживання в Трьохізбенку сьогодні доставили бригади мобільної видачі.
– Наше селище в березні неодноразово обстрілювали, тому те, що робить Фонд Ріната Ахметова, справжній подвиг. Нам привозять життєво потрібну допомогу попри небезпеку. Дякую за це. Особлива подяка Рінату Леонідовичу за те, що допомагає в скрутні часи. Ми з дітьми дуже вдячні за цю підтримку, – зазначила Марина.
За роки бойових дій на Донбасі Фонд Ріната Ахметова видав понад 12,2 мільйона продуктових наборів. Для багатьох одержувачів ця допомога була й залишається єдиним шансом вижити.