Допомогу Ріната Ахметова отримали жителі Мар’їнського району
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--91434e05cdb21153640711fe3bbd1aa893acb3e0/17847_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217847_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717847_0_orig.jpg)
Сьогодні бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова працюють у населених пунктах Березове, Солодке, Степне, Тарамчук і Водяне.
Віталій Удалих один прийшов на пункт видачі.
– Дружина моя, Анна Іванівна, завжди чекає мене вдома, здоров’я не дозволяє багато ходити вулицею. Тому зараз отримаю набір – і відразу до неї, будемо готувати обід, – сказав Віталій Семенович.
Пенсіонер встигає коротко розповісти мобільним волонтерам Фонду історію свого кохання й життя. Разом з Анною вони прожили вже 55 років. Як тримали одне одного за руки під час обстрілів, а потім разом латали тріщини в стінах будинку. Окремо дякує Рінату Ахметову:
– Нам дуже потрібна ця підтримка. Спасибі Фонду за те, що завжди приїжджає в Степне з допомогою.
У квітні набори виживання отримають понад 19 тисяч мирних жителів Донбасу.