Допомогти тим, хто цього так сильно потребує
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--766be03a63f7313498fafeabc41fde925b82298b/17973_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217973_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717973_0_orig.jpg)
Фонд Ріната Ахметова п’ятий рік допомагає найбільш нужденним жителям населених пунктів Донбасу вздовж лінії зіткнення. Сьогодні продуктові набори видали в прифронтовому Щасті.
Серед тих, хто отримав допомогу, мати й дочка Смірнови. 86-річна Лідія Гаврилівна все життя присвятила дочці Олені, якій уже виповнилося 55 років. Вона інвалід дитинства, самостійно пересуватися їй вельми важко.
«Допомогу отримуємо з перших днів роботи Фонду в Щасті. Дякуємо Рінату Ахметову за те, що в нього таке велике серце», – подякували Смирнови.
Набори виживання в Щасті також отримує 82-річна Любов Єретнова. Літня жінка досі зі сльозами на очах згадує обстріли.
«Одного дня снаряд влучив прямо в сусідню квартиру. Я дивом вижила», – розповіла Любов Петрівна.
Пенсіонерка на схилі літ залишилася зовсім одна. Допомога Ріната Ахметова для неї, каже мешканка Щастя, – підтримка і знак того, що про неї пам’ятають.