Допомога, яку цінують: переселенці у вінницькому хабі «Я — Маріуполь» отримали понад 2 тисячі гігієнічних наборів від Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--dcdf0fbaba591eb9dea14be7102ca00817acaa11/photo_2022-10-04_10-03-56.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22photo_2022-10-04_10-03-56.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27photo_2022-10-04_10-03-56.jpg)
Фонд Ріната Ахметова в рамках співпраці центром підтримки переселенців «Я — Маріуполь» у Вінниці завершив перший етап гуманітарної допомоги. За цей час маріупольці, які звернулися до хабу, отримали понад 2 тисячі гігієнічних наборів від Фонду.
У кожному наборі корисні та універсальні засоби особистої гігієни: зубні щітки та паста, туалетне мило, шампунь, гелі для душу та пральний порошок. Переселенці, які відвідують центр зізнаються, що ця допомога наразі дуже важлива й цінна для них.
«У Маріуполі ми буквально залишили все своє життя, тому доводиться його розпочинати на новом місці з нуля. Дякуємо Рінату Ахметову за допомогу в такий скрутний момент, без цієї підтримки нашій сім’ї було би надзвичайно важко», — каже Ольга, переселенка з Маріуполя.
Окрім гуманітарної допомоги, велика кількість маріупольців звертаються й за психологічною підтримкою. Пережити жахіття війни та адаптуватися до нових умов життя їм допомагають кваліфіковані психологи Фонду, спеціалісти з кризової психології й подолання травматичного досвіду.
Загалом до кінця року маріупольцям буде буде передано 40 тисяч наборів із продуктами харчування від Фонду.
Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/news/dopomoga-rinata-ahmetova-ohopyla-ponad-13-5-milyona-meshkantsiv-ukrainy