Допомога Ріната Ахметова доставлена в Ясинуватський район
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--5aab3e81dd269f5e07ee66c23507f383fb69d43a/18407_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2218407_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2718407_0_orig.jpg)
Бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова сьогодні працюють у населених пунктах Нетайлове, Невельське, Північний, Піски, Опитне, Водяне, Первомайське. Набір виживання отримала й сім’я Кривцових.
Ольга Кривцова – жінка з непростою долею, самотужки ростила двох дітей, батько яких помер, коли ті ще ходили до садочка. Старалася, щоб вони ні в чому не мали скрути, бралася за усіляку роботу: працювала і зоотехніком, і бригадиром, і сталеливарником. Сьогодні Ольга Володимирівна вийшла на пенсію, живе в Нетайловому зі сином Миколою, який отримав інвалідність уже в дорослому віці. Початок збройного конфлікту на сході України жінка зустріла в Донецьку, де працювала медсестрою.
– Я тільки-но влаштувалася в лікарню, лише добу відчергувати встигла до тієї миті, як місто закрили на в’їзд-виїзд. Жодний транспорт не ходив, і ми з моїми односельцями, які теж працювали в Донецьку, вирішили йти додому пішки. Нас було людей десять. Йшли посадками, через очерети, річку в брід перетинали. Сяк-так дійшли, – розповідає Ольга Кривцова.
Бойові дії наздогнали жінку у Нетайловому – кілька разів село накривали обстріли. Щоразу Ольга Володимирівна зі сином ховалися в підвалі. Осколки серйозно пошкодили будинок і господарські будівлі.
– Це все дрібниці, головне – що залишилися живі, – впевнена пенсіонерка.
У Кривцових є невеликий город. Живуть на соціальні виплати. Допомога Фонду Ріната Ахметова добре виручає сім’ю.
– Дякую Рінату Леонідовичу за підтримку. Без неї було б дуже тяжко, – сказала Ольга Кривцова.
Допомога Ріната Ахметова доставляється в 94 населених пункти в прифронтовій зоні й уздовж лінії зіткнення. Жителям 87 сіл і селищ набори виживання привозять бригади мобільної видачі Фонду. Ще в семи містах і селищах Донбасу допомога Ріната Ахметова розподіляється в стаціонарних пунктах видачі.