Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога на лінії вогню: мешканці деокупованих громад Донеччини продовжують отримувати продуктові набори від Фонд Ріната Ахметова

03.10.2022

Гуманітарна ситуація на Донеччині залишається вкрай складною. Ідеться як про деокуповані населені пункти, так і про ті, що від самого початку війни перебувають під цілодобовими ворожими обстрілами. Фонд Ріната Ахметова став серед перших, хто в найскрутнішу хвилину відправив до регіону гуманітарний вантаж із найнеобхіднішими продуктами харчування.

Мешканці Святогірської та Лиманської громад, які отримали продуктові набори від Фонду, зізнаються, що ця допомога для них стала справжнім порятунком. Так само відгукуються й жителі Слов’янська, адже нині більшість місцевих — це літні й самотні люди, які за різних обставин не змогли евакуюватися. Багато з них отримують підтримку від Фонду вже не вперше, тому дуже очікували на допомогу й цього разу.

Видачі продуктових наборів у громадах тривають і сьогодні. Люди продовжують отримувати продукти першої необхідності, які мають тривалий термін зберігання: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Загалом від початку повномасштабної війни Фонд Ріната Ахметова вже передав понад 100 тисяч наборів для мешканців Донецької області та тих, хто тимчасово евакуювався з регіону. Усього в 2022 році для мешканців України буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/s/97d0f8