Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога Донбасу в цифрах за тиждень: понад 76 тисяч осіб отримали допомогу від Штабу Ахметова

08.06.2015

Минулого тижня, 1–5 червня 2015 року, 76 823 мирні жителі Донецької та Луганської областей найбільш соціально незахищених категорій отримали набори виживання та адресну допомогу на лікування від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.

Гуманітарний рейс Ріната Ахметова

67 500 наборів виживання для подальшого видавання мирним жителям було доставлено упродовж тижня до пунктів Штабу в Донецькій і Луганській областях. Ця допомога призначена мирним жителям зони АТО, міст на лінії зіткнення й переселенцям на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній українській владі.

Гуманітарна допомога

69 347 мирних жителів пільгових категорій, затверджених Гуманітарним штабом, упродовж тижня отримали набори виживання в понад 40 пунктах видавання допомоги в Донецькій і Луганській областях з обох боків лінії зіткнення.

Батьки 7 121 малюка до 2-х років із Донецької та Луганської областей отримали дитячі набори від Штабу.

Адресна допомога

355 мирним жителям Донбасу надано допомогу на екстрене лікування, придбання медикаментів та відновлення житлових будинків, які були пошкоджені внаслідок бойових дій. Зокрема, допомогу від Гуманітарного штабу отримали родини 3 загиблих і 2 поранених співробітників групи компаній СКМ.