Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Допомога Дніпропетровщині: Фонд Ріната Ахметова передав для переселенців партію продуктових наборів 

23.09.2022

Фонд Ріната Ахметова продовжує передавати гуманітарну допомогу до регіонів, які щодня піддаються масованим ракетним обстрілам із боку окупантів.

Днями Фонд відправив до Дніпропетровщини ще одну тисячу продуктових наборів — цього разу для переселенців, що проживають у Павлоградській громаді.

У кожному наборі продукти першої необхідності: макаронні вироби, цукор, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Зазначимо, що це не перший гуманітарний вантаж, який надійшов від Фонду Ріната Ахметова до області. Нещодавно продуктові набори також отримали внутрішньо переміщені особи, які тимчасово оселилися в Нікопольському районі.

Загалом Фонд передав до Дніпропетровської області вже 45 тисяч наборів із найнеобхіднішими продуктами харчування. Усього для мешканців України буде передано 500 тисяч продуктових наборів.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».
 
З 24 лютого 2022 року допомога від Ріната Ахметова охопила понад 13,5 млн мешканців України. Детальніше — за посиланням https://akhmetovfoundation.org/news/dopomoga-rinata-ahmetova-ohopyla-ponad-13-5-milyona-meshkantsiv-ukrainy