ua

До уваги жителів непідконтрольної території

11.04.2017

Щодня на гарячу лінію Гуманітарного штабу Ріната Ахметова надходять дзвінки про видавання Штабом продуктових наборів на непідконтрольній території. Однак ця інформація не відповідає дійсності. З 28 лютого 2017 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова не має можливості видавати допомогу на непідконтрольній території. Робота Штабу спочатку була заблокована, а пізніше – заборонена. Допомоги втратили 500 000 осіб.

Протягом усього березня й першого тижня квітня на гарячу лінію Гуманітарного штабу надходять дзвінки від благоотримувачів із непідконтрольної території. Телефонують люди похилого віку, молоді мами й батьки-одинаки. Телефонують із Донецька, Макіївки, Тореза та інших міст. Люди повідомляють про те, що до них додому приходять нібито волонтери Гуманітарного штабу і складають списки на отримання допомоги. Що з’являються чутки про те, що в окремих пунктах видавання продовжують отримувати допомогу від Штабу Ріната Ахметова.

Звертаємо увагу мешканців непідконтрольної території! Наші пункти видавання зараз не працюють, продуктові набори не видаються. У нас немає доступу до приміщень і продуктів. Ми не знаємо, хто ними і як розпоряджається. Наших волонтерів немає на пунктах видавання, вони не можуть телефонувати вам або приходити додому й обіцяти продуктові набори.

Отримати достовірну інформацію про роботу Штабу можна на офіційному сайті www.fdu.org.ua або за телефоном гарячої лінії 0–800–509–001.