До Маріуполя прибула 326-а колона з гуманітарною допомогою Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--61199c4bf5a52d043b79327f39c5715bd9b0a990/18043_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2218043_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2718043_0_orig.jpg)
Сьогодні вранці, 3 червня, до Маріуполя прибула 326-а колона Гуманітарного штабу – найбільшої програми Фонду Ріната Ахметова. Вісім фур доставили в розподільний центр 160 тонн гуманітарної допомоги, з якої будуть сформовані продуктові набори. Їх отримають пенсіонери, діти, люди з інвалідністю.
«У щоденному режимі Рінат Ахметов допомагає мирним жителям, фактично рятує від голоду людей похилого віку, дітей і людей з інвалідністю. Бригади мобільної видачі Фонду працюють у найгарячіших точках Донбасу, і разом із допомогою вони приносять із собою надію», – зазначив Михайло Катеринчак, керівник проекту Фонду.
Загалом в червні мобільні волонтери доставлять набори виживання жителям 46 населених пунктів, розташованих уздовж лінії зіткнення. Продуктові набори отримають майже 20 тисяч осіб. Ознайомитися з графіком видачі можна за посиланням https://www.fdu.org.ua/news/33017.
З початку збройних дій Фонд Ріната Ахметова видав більш ніж 12 мільйонів продуктових наборів на Донбасі, які самі люди називають «наборами виживання». Завдяки цій допомозі врятовано понад мільйон людських життів.