До Маріуполя прибула 309-а автоколона Гуманітарного штабу
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--51583ce32c107d1afc0131f7898aafda4c2eca95/2018-01-29525_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222018-01-29525_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272018-01-29525_0_orig.jpg)
15 січня до Маріуполя прибула автоколона Гуманітарного штабу Ріната Ахметова, яка доставила 160 тонн гуманітарної допомоги. 8 фур приїхали з Дніпра, де розташований розподільний центр Штабу.
З цих продуктів волонтери сформують набори виживання. Їх видаватимуть в січні в населених пунктах Донбасу. Всі товари вироблені та закуплені в Україні.
«У розподільний центр Маріуполя прибуло 16 735 дорослих та 785 дитячих продуктових наборів. Цю допомогу оперативно доставлять «мобільні» волонтери. Також набори виживання будуть видаватися в 5 стаціонарних пунктах на підконтрольній Україні території та в «сірій зоні» – 25 населених пунктів обслужать бригади мобільного видавання», – розповів Михайло Катеринчак, керівник проекту «Допомога населенню» Гуманітарного штабу.
За час роботи Гуманітарного Штабу Ріната Ахметова мирним жителям Донецької та Луганської областей видано приблизно 12 мільйонів дорослих і дитячих наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.