«Для людей похилого віку це дуже важливо», – пенсіонери про роботу Штабу
08.05.2017
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZNems0WjJObE5qSjBjbXN5TW1FMGQzUmxlV3BwWjJRM2MzZDBiQzlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKYmFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1qQXhOeTB3TlMweU5qZzVOVjh3WDI5eWFXY3VhbkJuSWpzZ1ptbHNaVzVoYldVcVBWVlVSaTA0SnljeU1ERTNMVEExTFRJMk9EazFYekJmYjNKcFp5NXFjR2NHT3daVU9oRmpiMjUwWlc1MFgzUjVjR1ZKSWc5cGJXRm5aUzlxY0dWbkJqc0dWQT09IiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yNlQyMzozOTo1NC45OTlaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--f1fb9fe9a3091b99f943d756810f74b9c00eadc0/2017-05-26895_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-05-26895_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-05-26895_0_orig.jpg)
Продовжуємо публікувати отримані на адресу Гуманітарного штабу Ріната Ахметова листи від жителів Донбасу. Цього разу ділимося колективної вдячністю жителів Макіївки Донецької області.
«Висловлюємо вам велику подяку за Вашу допомогу. У цей нелегкий час для нас старих це дуже важливо. Дякую волонтерам за їхню працю й увагу до нас. Бажаємо Вам і вашим працівникам здоров’я та мирного неба над головою», – йдеться в тексті листа.
На жаль, варто нагадати, з 28 лютого 2017 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова не має можливості видавати допомогу на непідконтрольній території. Робота Штабу спочатку була заблокована, а пізніше – заборонена.