Вітання від Ріната Ахметова з Міжнародним днем волонтера
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--4ec584ac84028a1e13914e8ec0fd4758677a81ea/2017-12-29097_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-12-29097_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-12-29097_0_orig.jpg)
Шановні колеги, дорогі друзі!
Міжнародний день волонтера – один із найважливіших, найдушевніших, найтепліших днів року. Тому що цього дня ми від щирого серця дякуємо та адресуємо вітання тим, хто вдень і вночі, в будь-якій ситуації, забуваючи про себе, поспішає на допомогу людям.
Людям в біді потрібна їжа, людям в біді потрібні ліки, але найнеобхідніше – знати, що тебе не кинуть, що про тебе пам'ятають, що тобі допоможуть. Немає нічого ціннішого за людське життя. Все проходить, але подяка за врятоване життя, за простягнуту руку допомоги в найтяжчу хвилину – залишається в серці назавжди. Ця подяка сьогодні звучить всім волонтерам – в Україні, Європі, в усьому світі.
Я хочу сказати кожному з вас, дорогі друзі, величезне-величезне дякую. За вашу мужність, за вашу самовідданість, за ваше добре серце. За те, що, ризикуючи життям, ви робите по-справжньому велику справу – рятуєте тих, для кого ви – єдина надія. Рятуєте тих, кому найбільше потрібна ваша допомога.
Переконаний, разом зі мною сьогодні вам дякують сотні тисяч жителів рідного Донбасу – найбільш безпорадні та беззахисні, люди похилого віку та діти, інваліди та багатодітні мами. Дякують за все, що ви зробили для них всією командою Гуманітарного штабу за ці три надскладні роки. І за те, що продовжуєте робити. Численні наші земляки сьогодні живі завдяки вашій сміливості та бажанню допомогти.
Саме такі справи наближають мир. Я знаю, він обов'язково настане. А ми продовжимо допомагати та разом з вами зробимо ще дуже багато доброго для людей.
З глибокою повагою,
Рінат Ахметов