Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Чому варто зарєструвати дитину на «Блогер Кемп» від Фонду Ріната Ахметова

12.04.2023

Весняна зміна «Блогер Кемп» — це можливість для дитини безкоштовно відпочити, оздоровитися та опанувати затребувані навички блогера: від уміння розповідати історії до презентації власного блогу.

Зміна відбудеться на Закарпатті у рамках проєкту «Рінат Ахметов — Дітям. Мирний відпочинок дітям України» з 5 травня 2023 року і триватиме десять днів.

Фонд Ріната Ахметова запрошує до участі дітей 8-14 років, які постраждали внаслідок війни в Україні. Пріоритет надаватиметься дітям, які: 

— були незаконно депортовані до рф та повернулися в Україну;
— не брали участі у проєкті у 2022 році. 

Запрошуються й діти, які втратили батьків під час війни; хлопці і дівчата з прийомних сімей, ДБСТ, під опікою та усиновлені; діти, які живуть у зонах активних бойових дій та ті, хто постраждав внаслідок бойових дій. 

Зареєструйтеся до 20 квітня 2023 року:

— за телефоном безкоштовної гарячої лінії Фонду 0 (800) 509 001, або
— онлайн на akhmetovfoundation.org/s/8d525c

Зміна «Блогер Кемп» сприятиме самовираженню дитини: учасники навчаться писати сценарії, розповідати історії, знімати якісні фото- і відео на телефон, працювати зі світлом та звуком і презентувати свій блог так, щоби він зацікавив аудиторію.

З учасниками працюватимуть досвідчені психологи, які пройшли навчання за курсом «Травма війни», наставники та команда Фонду. Якісний відпочинок, нові друзі, веселі ігри та корисні навички допоможуть дітям з оптимізмом дивитися та рухатися у майбутнє.

У рамках цього проєкту оздоровлення та професійну психологічну допомогу отримали понад 4700 дітей зі всієї країни.