Бригади мобільної видачі сьогодні працюють під Торецьком
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--1e80b0cbe845efed957ae277abcbe8c32ccdad6f/17799_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2217799_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2717799_0_orig.jpg)
Сьогодні Фонд Ріната Ахметова видає набори виживання жителям населених пунктів Північний, Дружба й Шуми. Серед тих, хто отримав допомогу, Ольга Малихіна. Вона виховує трьох дітей; молодший, п’ятирічний Рінат дивом врятувався під час обстрілу.
– Ми дивилися телевізор усією сім’єю, коли Рінат вибіг на вулицю. І майже відразу почулися вибухи. Біля нашого будинку вибухнув снаряд, осколками посікло дах, хвіртку і ворота. Всі шибки повилітали. У мене почалася паніка, але побачила, що син взагалі не постраждав, на ньому не було ні подряпини! – схвильовано розповідає жінка.
Після того, що сталося, з дітьми працював психолог, а сама Ольга Валеріївна боїться відпускати їх від себе. За наборами виживання від Фонду Ріната Ахметова Малихіни ходять усією сім’єю.
– Нам ця підтримка дуже важлива. Дякую Рінату Ахметову, що допомагає в цей важкий час, – каже багатодітна мати.
У квітні 2019 року понад 19 тисяч продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова отримають мирні жителі. З 2014 року Фонд видав понад 12 мільйонів продуктових наборів мирним мешканцям Донбасу.