Бригади мобільної видачі працюють у Бахмутському районі
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZiemcyYkRsa2JuRjBObXcwYVhjNU56ZGxORGgyTlhVMmFEQjRieTlsTWprek5qaG1OMkU0WVRKalltWTJOV1UxTXpWaE5URXpaR0UyTVRkbE9EWTFNbUU0WlRRMFpEaGxNVE5tTmpVNE5USXlZemxtTmpWa01UZGpZak0zQmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKTGFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaU1UZ3dNak5mTUY5dmNtbG5MbXB3WnlJN0lHWnBiR1Z1WVcxbEtqMVZWRVl0T0Njbk1UZ3dNak5mTUY5dmNtbG5MbXB3WndZN0JsUTZFV052Ym5SbGJuUmZkSGx3WlVraUQybHRZV2RsTDJwd1pXY0dPd1pVIiwiZXhwIjoiMjAyNC0wNy0yNlQyMzo1MTowMC41MzBaIiwicHVyIjoiYmxvYl9rZXkifX0=--a96ff69e9d681f4123ed533908a98e0ee1412898/18023_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%2218023_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%2718023_0_orig.jpg)
Сьогодні Фонд Ріната Ахметова видає набори виживання найбільш нужденним жителям населених пунктів Курдюмівка, Зайцеве, Бахмутка, Піски-2, Майорськ, Жованка. Допомогу отримало й подружжя Сергєєвих, яке все життя прожило в Бахмутці. Анатолій Володимирович до виходу на пенсію працював на алебастровому заводі, Лідія Юріївна була домогосподаркою. Вісім років тому жінка перенесла інсульт і стала інвалідом, усі турботи про утримання сім’ї лягли на чоловіка.
Сьогодні пенсіонерам доводиться саме виживати. На допомогу прийшов Фонд Ріната Ахметова.
– Постійно отримуємо продуктові набори. Дуже дякуємо Рінату Леонідовичу, ця допомога рятує нам життя, – сказав Анатолій Володимирович.
Фонд Ріната Ахметова – найбільша благодійна місія в Україні. З перших днів збройного конфлікту на Донбасі всі зусилля Фонду зосереджені на допомозі мирним мешканцям регіону. Згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, 85% жителів Донбасу, які отримують допомогу Ріната Ахметова, вважають, що не змогли б без неї вижити. Цю думку поділяють 67% всіх громадян України.