Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Благодійна організація Фонд Ріната Ахметова запрошує дітей віком 8-14 років узяти участь у проєкті «Мирне літо»

01.06.2021

Старт проєкту: 19 липня – 01 серпня 2021 року.
Місце проведення: м Святогірськ, табір «Перлина Донеччини».

У рамках табірної зміни діти навчаться навичкам кінозйомки, дізнаються про ключові професії в кіновиробництві, отримають базові навички створення власного контенту, знімуть короткометражний відеоролик про своє життя, а ще – зустрінуть нових друзів!!! Діти візьмуть участь у діджитал-конкурсі на кращу відеоісторію. Кращі відеороботи будуть відзначені призами і розміщені на сайті Музею «Голоси Мирних».
Кількість учасників: 115 осіб.

Учасниками проєкту можуть стати: діти із малозабезпечених і соціально незахищених сімей; діти з прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу; діти опікунів і усиновителів із Донецької та Луганської областей; діти, які проживають на непідконтрольній Україні території та в «сірій зоні», а також діти-переселенці.
Відбір учасників проєкту буде здійснюватися за такими критеріями: бажання навчитися кіномайстерності та наявність життєвої історії про трагічні події на Донбасі.
Протягом зміни з дітьми працюватимуть психологи, вожаті, куратори проєкту «Кіно Кемп». Цікава програма табору, креативні конкурси та квести, захоплюючі табірні активності та професійна команда зроблять це літо незабутнім для вашої дитини.

У рамках онлайн-зміни дівчата і хлопці навчаться знімати відеоісторії; брати інтерв'ю; навчаться сценарній та акторській майстерності; освоять базові вправи з техніки мовлення; набудуть навички з таких професій, як оператор, режисер, продюсер, ведучий, відеоблогер; пропрацюють з психологами свої страхи, невпевненість у собі; навчаться справлятися зі стресовими ситуаціями; відвідають корисні майстер-класи; придбають нових друзів; проведуть час із користю, задоволенням та інтересом.

Реєстрація на проєкт можлива до 30.06.2021 у двох форматах:
- за телефоном гарячої лінії Фонду 0800 509 001;
- в онлайн-форматі за посиланням