Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Безкоштовний відпочинок для дітей-переселенців

25.05.2015

Для дітей, які пережили війну, дуже важливим є відпочинок та оздоровлення. Важкі випробування в юному віці негативно впливають як на психологічне, так і фізичне здоров’я дітей. Однак у багатьох батьків-переселенців, з огляду на важке фінансове становище, немає можливості відправити дітей на літній відпочинок. Тому напередодні довгоочікуваних канікул деякі громадські організації запустили програми оздоровлення для дітей переселенців. Нижче пропонуємо вам перелік можливих безкоштовних програм відпочинку для дітей-переселенців:

Червоний Хрест (Київ) запрошує дітей віком від 10 до 14 років. Кожен район Києва отримав свою квоту. Для того щоб записати дитину на відпочинок, треба зателефонувати до офісу організації (044234 16 96). Необхідною умовою реєстрації є наявність довідки переселенця. Заплановано оздоровити 107 осіб. Період відпочинку 6–14 червня, але, можливо, ініціативу буде продовжено. На дітей чекає захопливий відпочинок на Закарпатті. Заплановано різноманітні екскурсії та розважальні заходи.

Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців планує оздоровити 80 дітей. Вони зможуть відпочити в наметовому таборі на Закарпатті. Для участі необхідно заповнити електронну форму. Формування групи здійснюється за записом, з огляду на категорію дитини й за підсумками узгодження бажання / можливість мандрівки з батьками дитини.

Також Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців у партнерстві з Благодійним фондом «Відродження України» запрошують дітей-переселенців віком від 8 до 15 років на безкоштовне оздоровлення в санаторії «Барвінок» (м. Боярка, Київська область). Час перебування від 21 до 60 днів. Записатися на відпочинок можна у формі.

Крім того, продовжує роботу дитячий табір для дітей-переселенців «Лісова застава», організований небайдужими волонтерами. Він розташований у лісовому масиві за 45 км від Києва, у містечку Димер, і цілий рік приймає на оздоровлення та психологічну реабілітацію дітвору із зони АТО віком від 6 до 18 років. Щодо всіх питань можна звертатися за телефоном 067–145–15–05.