Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

„ART-TIME без обмежень” запрошує на чергові театральні майстер-класи

24.11.2014

1 грудня 2014р.  напередодні міжнародного дня людей з обмеженими можливостями у Вінницькому соціально-економічному  інституті Університету «Україна» (вул. Першотравнева 88, к. 104) відбудуться чергові інтегровані майстер-класи в рамках проекту „ART-TIME без обмежень” за участю молоді з особливими потребами та зацікавленої студентської аудиторії.

О 13-00 стартує майстер-клас з майстерності актора-лялькаря, який проведе Земелько Людмила Григорівна, актриса, режисер-постановник Вінницького академічного обласного театру ляльок «Золотий ключик». Учасники дізнаються про різні системи театральної ляльки та  ляльок світу, про процес роботи актора з театральною лялькою(рукавична, тростьова,планшетна, маріонетка).

В 14:30 розпочнеться майстер-клас з художнього оформлення бутафорської театральної маски. Художниця, член Національної спілки художників України Ірина Констянтинівна Попенко покаже як грунтувати основу маски та різні техніки оформлення маски (аплікація, малювання, оформлення тканиною, бісером).

Майстер-класи відбудуться в рамках проекту „ART-TIME без обмежень”, який реалізує громадська організація «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив» спільно з  народним театром-студією «Сьоме небо» Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова та  Театром книги «Прочитання» Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва. «Проект реалізується за підтримки Програми і3 «Ідея – Імпульс – Інновація» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»

Метою проекту є сприяння розвитку інтегрованого театрального мистецтва  через залучення людей з обмеженими фізичними можливостями до творчих майстерень  та театральних постановок народного театру-студії «Сьоме небо»   у м. Вінниця, Київ, Хмельницький та Житомир.

Такі  спільні майстер-класи з театрального мистецтва та виготовлення театральних масок, а також репетиції для молоді з обмеженими фізичними можливостями та студентів відбудуться протягом листопада 2014р.- квітня 2015р. Головним продуктом проекту буде постановка у 4 містах України вистави  за п’єсою Анни Багряної «Над часом» із залученням акторів народного театру-студії «Сьоме небо» та молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Заходи проходитимуть на базі Вінницької обласної універсальної бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва,  Вінницького соціально-економічного  інституту Університету «Україна»  і партнерських навчальних закладів Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» в м. Київ, м. Хмельницький та м. Житомир , а також  громадській організації молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія».

Контакти:

Марина Ревенко, режисер народного театру-студії «Сьоме небо», Театру книги «Прочитання»

тел. +38-095-8155815

Оксана Бондар, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив»,

тел. +38-067-4331033

e-mail: [email protected]