Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. Завтра Штаб Ахметова відправить до Маріуполя першу автоколону 18-го Гуманітарного рейсу

22.04.2015

Завтра, 23 квітня, до Маріуполя вирушить перша автоколона з продуктами в межах 18-го Гуманітарного рейсу Ріната Ахметова.

17 великовантажних автомобілів доставлять 332 тонни продуктів: цукор, борошно, соняшникову олію, крупи, макарони, рибні та м’ясні консерви, паштет, вівсяні пластівці, згущене молоко.

Після доставляння вантажу на логістичній базі Штабу в Маріуполі волонтери сформують 25 тисяч наборів виживання.

Допомога призначена для найбільш соціально незахищених категорій мирних переселенців на території Донецької та Луганської областей, підконтрольній українській владі, а також для мирних місцевих жителів і переселенців у населених пунктах на лінії зіткнення.

Виїзд автоколони заплановано з Дніпропетровська на 8:00.

Гуманітарний штаб запрошує журналістів, представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, ДСНС, МВС та міжнародних організацій узяти участь у моніторингу та опломбуванні машин перед відправленням, супроводі Рейсу на всьому маршруті з Дніпропетровська до Донецька. Початок моніторингу машин завтра, 23 квітня, о 7:30 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 122.

Нагадаємо, упродовж цього тижня Гуманітарний штаб планує відправити на Донбас 3 автоколони з продуктами для мирних жителів. 22 і 25 квітня до Донецька, а 23 квітня до Маріуполя, понад 90 великовантажних автомобілів доставлять 1860 тонн продуктів, що дозволить сформувати ще 155 тисяч наборів.

Всього у квітні 2015 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує відправити мирному населенню Донецької та Луганської областей 500 тисяч наборів виживання та 30 тисяч дитячих наборів.