Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

АНОНС. Завтра до Донецька вирушить фінальна у квітні автоколона з продуктами від Штабу Ріната Ахметова

28.04.2015

Завтра, 29 квітня, до Донецька вирушить фінальна у квітні автоколона з продуктами для мирних жителів Донбасу від Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Також це завершальна колона 18-го Гуманітарного рейсу.

26 великовантажних автомобілів доставлять у логістичний центр Штабу на «Донбас Арені» 520 тонн продуктів: цукор, борошно, крупи, макарони, рибні консерви, паштет, вівсяні пластівці, згущене молоко.

Це доставляння продуктів дозволить волонтерам вже в Донецьку сформувати 45 тисяч наборів виживання для найбільш соціально незахищених категорій мирного населення Донецької та Луганської областей.

Виїзд автоколони заплановано з Дніпропетровська на 8:00.

Гуманітарний штаб запрошує журналістів, представників Дніпропетровської обласної державної адміністрації, ДСНС, МВС та міжнародних організацій узяти участь у моніторингу й опломбуванні машин перед відправленням, у супроводі Рейсу уздовж усього маршруту з Дніпропетровська до Донецька. Початок моніторингу машин завтра, 29 квітня, о 7:30 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Маршала Малиновського, 122.

Нагадаємо, з урахуванням цієї автоколони, всього у квітні 2015 року Гуманітарний штаб Ріната Ахметова планує доставити мирному населенню Донбасу 500 тисяч наборів виживання і 30 тисяч дитячих наборів.