Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Акція «Рінат Ахметов – Дітям»: подарувати віру в щасливе та безхмарне майбутнє

06.01.2022

Фонд Ріната Ахметова на початку грудня традиційно найпершим у країні запустив естафету новорічних привітань, приємних сюрпризів та подарунків для дітей. Наймасштабніша і безперервна традиція добра в Україні невпинно триває вже понад два десятиліття. Щороку Акція «Рінат Ахметов – Дітям» приносить її учасникам щось унікальне та якісно нове, зберігаючи при цьому головну мету й філософію – дарувати тепло та турботу дітям.

– Допомогу тим, хто її потребує, не можна відкласти на потім. Нас так привчили до того, що діти – це наше майбутнє, що ми справді в це повірили. Але це не так. Діти – це наше сьогодення, і за майбутнє, їхнє майбутнє, відповідаємо ми, – так сказав основоположник Акції та Засновник Фонду Рінат Ахметов.

Цього року в рамках Акції подарунки від найвідомішого благодійника України отримали понад 100 000 хлопчиків та дівчаток – це вихованці інтернатних закладів, дитячих будинків сімейного типу, а також маленькі й юні учасники програм і проєктів Фонду Ріната Ахметова.

– У фокусі Акції «Рінат Ахметов – Дітям» – діти, позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти їм розкрити свої здібності й дати віру в те, що вони можуть досягати поставленої мети й змінювати світ на краще, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду Ріната Ахметова.

Одними з тих, хто цього року розділив новорічну атмосферу разом із Фондом Ріната Ахметова, стали вихованці дитячого будинку сімейного типу Савіних із Маріуполя. Вони не тільки побували на справжнісінькому новорічному балу, але й отримали приємні сюрпризи від Фонду.

– Спасибі велике Фонду Ріната Ахметова за такі свята, подарунки та, звичайно ж, небайдужість до долі дітей-сиріт, – сказала мама-вихователька Тетяна Савіна.

Позитивні емоції та сучасні гаджети отримали також діти із дружної родини Сидоренків.

– Ми щороку відвідуємо всі новорічні заходи, які проводить Фонд Ріната Ахметова. Діти отримують не лише теплі спогади та враження, а й актуальні подарунки, особливо цього року. Я навіть не очікувала, що діти можуть бути тіктокерами. Ви – молодці, подарунки – в ціль! – зауважила Наталія Сидоренко.

Не залишилися поза увагою й діти, які стали учасниками програм і проєктів Фонду Ріната Ахметова. Серед них – Софія Нілова з міста Рубіжного Луганської області. Чотири роки тому Фонд у рамках проєкту «Рінат Ахметов – Дітям. Здорове серце» подарував маленькій Софії диво, і тепер дівчинка радіє сюрпризам.

– Це пам'ять на все життя. Звичайно, хочу побажати і Рінату Ахметову, і Фонду процвітання. Дякуємо за те, що не забуваєте про всіх дітей, – подякувала мама дівчинки Олена Нілова.

Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – традиція добра й особистої участі Ріната Ахметова в житті дітей. Тільки за останні 14 років подарунки від Ріната Ахметова отримали майже 1 000 000 дітей. Акція дарує своїм учасникам віру в те, що вони зможуть досягти своїх цілей.