Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Акція «Рінат Ахметов – Дітям!»: 18 років добрій традиції

12.12.2018

Фонд Ріната Ахметова в рамках Акції «Рінат Ахметов – дітям!» привітав із прийдешнім Днем святого Миколая вихованців Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернату I–II ступеня № 2.

Цього року Акція відсвяткувала своє «повноліття». 18 років тому Рінат Ахметов вперше зустрівся з дітьми з інтернатів і дитячих будинків. Відтоді традиція добра й особистої участі в таких зустрічах не переривається, Акція стає дедалі більшою та яскравішою.

«Для Ріната Ахметова завжди важливою є особиста участь у допомозі кожній дитині. А цьогоріч амбасадорами його Акції стали зірки Каналу «Україна». Вони допоможуть дітям стати супергероями – розкрити свої таланти та здібності. Кожному до снаги подолати будь-які перешкоди. Головне – розпізнати свій талант, свій дар, адже він є в кожного, і завжди унікальний. А ще важливо використовувати його на користь інших людей», – розповів дітям Роман Рубченко, директор Фонду Ріната Ахметова.

Цьогоріч захід проходить у новому форматі під девізом «Твоя суперсила всередині тебе». Щоб допомогти дітям повірити у свої сили, показати різноманіття можливостей самореалізації, мотивувати до досягнення великих цілей у житті, разом із Фондом Ріната Ахметова до маріупольської школи-інтернату приїхав відомий телеведучий Каналу «Україна» Олег Панюта. Він розповів дітям, що домогтися успіху в житті допоможуть кілька правил.

«Головний виклик у житті – виклик собі самому. Перемагати свій страх, сумніви, лінощі, бажання пожаліти себе, потурати собі. За свою мрію, за своє майбутнє потрібно починати боротися вже зараз. Потрібно постійно брати себе на слабо. Домагатися великої мети маленькими щоденними перемогами», – сказав амбасадор Фонду.

Візит Фонду знайшов живий відгук серед присутніх дітей. Вони з натхненням ділилися своїми мріями. Як виявилося, у більшості вихованців інтернату цілком земні бажання. Хоча іноді досить несподівані.

«Хочу стати таксистом. А ще – приносити людям добро», – розповіла першокласниця Люба.

На завершення мотиваційної зустрічі всі діти отримали подарунки від Фонду Ріната Ахметова. Як виявилося, вони також приготували сюрприз – власними руками створили картину, яку попросили передати Рінату Ахметову.

«Щиро дякуємо Рінату Леонідовичу. Було чудово та дуже цікаво», – так тепло подякували діти творцю Акції.

 

Лише за останні чотири роки подарунки від Ріната Ахметова отримали приблизно 600 000 дітей.

Крім того, у межах Акції з 2001 року допомогу Ріната Ахметова одержали понад 50 дитячих будинків сімейного типу, зокрема й на придбання житла. Також українським благодійником була надана матеріальна допомога 10 лікарням і 20 інтернатним закладам.