Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

40 тисяч продуктових наборів від Штабу Ахметова доставили до Донецька

26.08.2015

Увечері, 26 серпня, до Донецька прибула автоколона з продуктами від Штабу Ріната Ахметова. Це 10-е в серпні постачання на «Донбас Арену». Допомога призначена жителям не підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

15 великовантажних машин доставили в логістичний центр Штабу на «Донбас Арені» 300 тонн продуктів: крупу, горох, борошно, консерви із сардини, паштет, вівсяні пластівці, соняшникова олія, цукор, макарони. Уже завтра волонтери ФК «Шахтар» розвантажать продукти, наклеять на кожну одиницю спеціальний стикер «Благодійна допомога. Не для продажу», і сформують 40 тисяч дорослих наборів виживання.

Всі блокпости на шляху прямування та митний огляд автомобілі пройшли з повним пакетом документів, оформленим із дотриманням усіх норм і процедур, згідно з чинним законодавством України, що підтверджує склад вантажу і якість продукції. Також наявний наказ Міністерства соціальної політики України про визнання вантажу гуманітарним. Із супровідними документами на вантаж можна ознайомитися за посиланням.

Завдяки постачанню продуктів, на непідконтрольній території відкриті всі 32 стаціонарні пункти видавання Штабу в 17 містах. Також допомогу у віддалені села й селища Донецької області доставляють мобільні бригади Штабу Ахметова.

Усього в серпні Штаб Ріната Ахметова планує відправити на Донбас 2 гуманітарні рейси, і за підсумками постачання в логістичних центрах Донецька й Маріуполя, сформувати 420 тисяч дорослих і 39 тисяч дитячих наборів виживання для мирних жителів Донбасу з обох боків лінії зіткнення.