Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

4 тисячі продуктових наборів для маріупольців передано до п'яти міст України від Фонду Ріната Ахметова

24.06.2024

Маріупольці, які зараз вимушено мешкають в інших містах країни, потребують постійної підтримки. Наразі до Львова, Хмельницького, Вінниці, Тернополя та Івано-Франківська передано 4 тисячі продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова, який системно допомагає переселенцям із міста Марії. Продукти можна отримати у хабах «ЯМаріуполь» у цих містах.

Загалом до кінця літа через центри підтримки «ЯМаріуполь» Фонд передасть людям 20 тисяч продуктових наборів. У кожному — макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

Протягом 2022-2023 років для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах Фонд Ріната Ахметова передав понад 55 тисяч продуктових наборів та 40 тисяч гігієнічних наборів.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Як отримати продуктовий набір? За консультацією щодо умов отримання допомоги звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду https://m.me/AkhmetovFDU