305-а автоколона доставила понад 28 тисяч наборів виживання
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--b3610862586e8555c449576f59526e2992e349b0/2017-09-28247_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222017-09-28247_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272017-09-28247_0_orig.jpg)
Вранці, 11 вересня, у Маріуполь прибула 305-а автоколона Гуманітарного штабу Ріната Ахметова. Вона доставила продукти для мирних жителів, які проживають у «сірій зоні» й на лінії розмежування.
Автоколона з 12-ти довгомірів приїхала з розподільчого центру Штабу Ріната Ахметова в Дніпрі. У кінцевий пункт прибуття фури доставили 240 тонн гуманітарної допомоги. У розпорядженні автоколони є усі супровідні документи, що підтверджують склад вантажу і якість продукції.
«Автоколона Гуманітарного штабу, яка прибула сьогодні до Маріуполя, привезла 28 670 наборів виживання. Вони будуть доставлені на стаціонарні пункти видавання. Серед них – 1670 материнських і дитячих продуктових наборів. Наші «мобільні» волонтери оперативно доставлять цю допомогу мирним жителям «сірої зони», – розповів Михайло Катеринчак, керівник проекту «Допомога населенню» Гуманітарного штабу.
Станом на 11 вересня 2017 року, Гуманітарний штаб Ріната Ахметова видав понад 11 млн 854 тис. дорослих і дитячих наборів виживання з обох боків лінії дотику.