Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

25 тисяч історій мирних мешканців України про війну вже увійшли до Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Розкажіть свою історію!

18.07.2022

Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова – це наймасштабніший у світі архів історій мирних жителів України, які стали жертвами або свідками війни. Архів Музею налічує вже понад 25 тисяч історій з перших вуст, які було зібрано з 2014 року. 

Музей збирає та ділиться історіями Мирних – щоби стати достовірним джерелом інформації про життя під час війни та зберегти пам'ять про події минулого й сьогодення заради кращого майбутнього України. Також Музей є терапевтичним проєктом для людей, які пережили травму війни, адже вони мають змогу розділити свій біль, розповідаючи власні історії. 

Робітники та волонтери Фонду продовжують спілкуватися з людьми та записувати їхні історії. Тож долучайтеся та розкажіть свою, адже кожна історія важлива!

Поділитися історією можна так:

- напишіть вашу історію на власній Facebook-сторінці з хештегами #Голоси_Мирних #розкажіть_свою_історію та запросіть друзів долучитися;
- скористайтеся чат-ботом @civilvoicesmuseum_bot у Telegram;
- відвідайте портал Музею та натисніть «Розповісти історію» праворуч зверху;
- зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 (800) 509 001.