200-а колона Гуманітарного штабу в повному складі прибула до Донецька
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--0e01c102660adf419c745334bdd16ab80d583e1a/2016-05-21934_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%222016-05-21934_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%272016-05-21934_0_orig.jpg)
Увечері, 17 травня, до Донецька прибула друга частина 200-ї автоколони Штабу Ріната Ахметова. 20 фур доставили 400 тонн продуктів. Машини пройшли митний і фіскальний огляд на КПВВ «Зайцеве» з усіма необхідними супровідними документами та сертифікатами якості продукції.
Ця автоколона була відправлена з Дніпропетровська ще 15 травня. Щоб не ускладнювати перетин пункту пропуску «Зайцеве» мирним жителям, Штаб розділив колону на дві частини. Перша частина у складі 30 машин прибула до Донецька вчора, 16 травня. Друга – сьогодні, пізно ввечері.
З доставлених 200-ю автоколоною продуктів буде сформовано 80 тис. дорослих продуктових наборів для жителів непідконтрольної території Донецької області.
Станом на 17 травня 2016 року Штаб Ріната Ахметова видав 8 млн 97 тис. дорослих і дитячих наборів виживання з обох боків лінії зіткнення.