04.12.2014 Гуманітарний Штаб Ахметова відправить дітям Донбасу 285 тис. новорічних подарунків
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--bf3624ba0825f606e070874cdcb809ce41ab2869/3136_0_orig.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%223136_0_orig.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%273136_0_orig.jpg)
285 тис. новорічних подарунків, за рішенням Ріната Ахметова, отримають діти Донецької та Луганської областей. Солодощі та сувеніри роздадуть у містах у зоні АТО. Про це повідомила координатор Гуманітарного Штабу Римма Філь під час прес-конференції. «Це будуть міста, що розташовані в зоні АТО: Донецьк, Макіївка, Єнакієве, Ясинувата, Шахтарськ, Харцизьк, Іловайськ, Моспине, Докучаєвськ, Старобешеве, Комсомольське, Сніжне, Миронівка, Кіровське, Горлівка, Торез, Зугрес, Жданівка, Ровеньки, Краснодон, Свердловськ, Сєвєродонецьк», — повідомила Римма Філь.
За її словами, набори з подарунками для дітей будуть ділитися на 2 категорії — для найменших (з народження й до 6 років) і для дітей старшого віку (до 17 років). У наборах будуть солодощі, малюки отримають маленькі м’ячики від ФК «Шахтар», а старші — шапочки та шарфики від улюбленої команди. Крім цього, до набору входять вітальна листівка й новорічний календар. Гуманітарна мапа показала, наскільки складною є ситуація в Донбасі із продуктами харчування. Багато батьків не можуть дозволити собі купити дітям солодощі. «Дуже сподіваємося, що ці подарунки, солодощі принесуть трохи радості в ці страшні воєнні будні, у те, що відчувають діти в Луганській та Донецькій областях. Сподіваємося, що всі побажання, які будуть згадувати діти, а найголовніше — побажання миру, обов’язково збудуться наступного року», — підкреслила Римма Філь.
Почати видати подарунки Гуманітарний штаб планує із дня Святого Миколая, солодощі та сувеніри зможуть отримати діти до 17 років включно.