ua

04.12.2014 Гуманітарний Штаб Ахметова відправить дітям Донбасу 285 тис. новорічних подарунків

04.12.2014

285 тис. новорічних подарунків, за рішенням Ріната Ахметова, отримають діти Донецької та Луганської областей. Солодощі та сувеніри роздадуть у містах у зоні АТО. Про це повідомила координатор Гуманітарного Штабу Римма Філь під час прес-конференції. «Це будуть міста, що розташовані в зоні АТО: Донецьк, Макіївка, Єнакієве, Ясинувата, Шахтарськ, Харцизьк, Іловайськ, Моспине, Докучаєвськ, Старобешеве, Комсомольське, Сніжне, Миронівка, Кіровське, Горлівка, Торез, Зугрес, Жданівка, Ровеньки, Краснодон, Свердловськ, Сєвєродонецьк», — повідомила Римма Філь.

За її словами, набори з подарунками для дітей будуть ділитися на 2 категорії — для найменших (з народження й до 6 років) і для дітей старшого віку (до 17 років). У наборах будуть солодощі, малюки отримають маленькі м’ячики від ФК «Шахтар», а старші — шапочки та шарфики від улюбленої команди. Крім цього, до набору входять вітальна листівка й новорічний календар. Гуманітарна мапа показала, наскільки складною є ситуація в Донбасі із продуктами харчування. Багато батьків не можуть дозволити собі купити дітям солодощі. «Дуже сподіваємося, що ці подарунки, солодощі принесуть трохи радості в ці страшні воєнні будні, у те, що відчувають діти в Луганській та Донецькій областях. Сподіваємося, що всі побажання, які будуть згадувати діти, а найголовніше — побажання миру, обов’язково збудуться наступного року», — підкреслила Римма Філь.

Почати видати подарунки Гуманітарний штаб планує із дня Святого Миколая, солодощі та сувеніри зможуть отримати діти до 17 років включно.