Оголошено переможців конкурсу відеороликів ТікТок
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--9a9c9bf66599116dec927ea89204036f50ce45d3/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B6%D1%86%D1%96%20%D1%82%D1%96%D0%BA%D1%82%D0%BE%D0%BA%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22peremozhtsi+tiktok+sayt.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25BF%25D0%25B5%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25BC%25D0%25BE%25D0%25B6%25D1%2586%25D1%2596%2520%25D1%2582%25D1%2596%25D0%25BA%25D1%2582%25D0%25BE%25D0%25BA%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582.jpg)
Завершився конкурс відеороликів ТікТок на тему «Що для мене означає сім’я», організований БО «Фонд Ріната Ахметова» в рамках програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству ‒ ні!».
Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки талановитих дітей, розвитку медіаосвіти та виховання любові й поваги до своєї родини. Авторами роликів стали школярі з різних куточків країни.
Фонд Ріната Ахметова висловлює подяку дітям та батькам за участь у цьому конкурсі, за те, що вони поділилися своїми історіями з нами. Відеоролики юних авторів підкреслюють важливість сім’ї для кожної людини, зокрема для дітей, а також нагадують усім глядачам про те, що сім’я – це найцінніше у нашому житті.
Сьогодні, 30 січня, ми оголошуємо переможців конкурсу:
І місце – Поліна Головко, учениця 3-А класу Великоолександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Херсонської області;
ІІ місце – Плескач Маргарита, учениця 2-А класу Семенівського ліцею №1 імені М.М. Хорунжого Полтавської області;
ІІІ місце – Карабаза Олександра, учениця Семенівського ліцею №1 імені М.М. Хорунжого Полтавської області.
Переможці конкурсу отримають чудові призи й подарунки. Авторка відеоролика, яка посіла 1 місце, нагороджується путівкою в табір проєкту «Мирний відпочинок дітям України» на весняну зміну; призерки, які зайняли 2 й 3 місця, отримають бездротові навушники. Інші учасники конкурсу теж отримають заохочувальні подарунки (моноподи для селфі).
Кращі ролики будуть розміщені на сторінці Фонду в ТікТок. Ми зв’яжемося з переможцями й учасниками щодо того, як отримати призи.