«Підтримка Львівського Державного природознавчого музею Національної академії наук України»
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--205edb42382172a4b76297961eeb012448dccb71/%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%20%D0%BC%D1%83%D0%B7%D0%B5%D0%B9-%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C2.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22Lvovskyy+muzey-goryzontal2.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%259B%25D1%258C%25D0%25B2%25D0%25BE%25D0%25B2%25D1%2581%25D0%25BA%25D0%25B8%25D0%25B9%2520%25D0%25BC%25D1%2583%25D0%25B7%25D0%25B5%25D0%25B9-%25D0%25B3%25D0%25BE%25D1%2580%25D0%25B8%25D0%25B7%25D0%25BE%25D0%25BD%25D1%2582%25D0%25B0%25D0%25BB%25D1%258C2.jpg)
Роки реалізації: 2012–2019
Львівський Державний природознавчий музей Національної академії наук України завдяки підтримці Фонду Ріната Ахметова після більш ніж 20-річної перерви знову відчинив двері для відвідувачів.
Фонд допоміг оснастити виставкові зали музею найсучаснішими мультимедійними технологіями, відреставрувати дві унікальні знахідки – доісторичного мамута і волохатого носорога, останки яких були виявлені на початку ХХ століття. Вони стали центральними експонатами виставки «Льодовиковий період: Повернення мамута до Львова». Унікальна експозиція була відкрита в липні 2019 року. Відвідувачі можуть побачити доісторичних тварин, дізнатися про їхнє життя з екранів моніторів і взяти участь в інтерактивних іграх, а також подивитися мультфільм про те, як полювали люди в доісторичні часи, і побувати в гостях у кроманьйонця, макет житла якого також представлений в одному із залів. Ця виставка – приклад вдалого сучасного подання музейного продукту, про що свідчать черги охочих відвідати музей.