Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Положення Онлайн-проєкту #Одиндень2014

Загальні положення:
1.1. Дане Положення визначає порядок проведення Онлайн-проєкту «#Одиндень2014» (далі - Онлайн-проєкт). Організатор Проекту: Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» (далі - Організатор ).
1.2. Термін проведення Онлайн-проєкт - з 21 вересня 2021 року по 31 грудня 2021 року включно з можливістю продовження термінів за рішенням Організатора.  
1.3. Актуальна інформація про Онлайн-проєкт , терміни та результати публікуються на сторінках Організатора в соціальних мережах Фейсбук www.facebook.com/AkhmetovFDU, Інстаграм www.instagram.com/akhmetovfoundation та сайті Організатора akhmetovfoundation.org. 
 
Умови Онлайн-проєкту:
2.1. Для участі в Проекті необхідно виконати такі умови в період проведення Онлайн-проєкту:  
2.1.1. Опублікувати текст, фото або відео зі спогадом про те, в який день і за яких обставин ви зрозуміли, що на Донбасі почалася війна. Відповідну публікацію потрібно розмістити в соцмережах із зазначенням хештегів проєкту #Одиндень2014, #ГолосиМирних, #ФондРінатаАхметова.

Вимоги до учасників Онлайн-проєкту:
3.1. В проекты можуть брати участь жителі України.  
3.2. Ставлячи хештег #Одиндень2014 або #ГолосиМирних або #ФондРінатаАхметова в своїй публікації/коментарі, учасники Онлайн-проєкту автоматично дають свою згоду на обробку Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» їх персональних даних (в тому числі, але не виключно: прізвища, імені, по батькові, адреси місця проживання, контактного телефону, адреси електронної пошти, нікнейма в соціальній мережі) будь-яким законним способом, без обмеження території і терміну дії такого згоди, для цілей, пов'язаних з діяльністю Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».  
    
4.1. Вік учасників: від 14 років на момент участі в Онлайн-проєкті.  
4.2. Кількість публікацій одного учасника не обмежується.  
4.3. Збір та обробка персональних даних учасників Онлайн-проєкту проводяться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних.