Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Положення Конкурсу "Привітай медпрацівників України з Новим Роком"

1. Загальні положення:
1.1. Справжнє Положеня визначає порядок проведення Конкурсу "Прівітай медпрацівніків України з Новим Роком " (далі - Конкурс). Організатор конкурсу: Благодійна організація «Фонд Ріната Ахметова» (далі - Організатор ) .  
1.2. Термін проведення Конкурсу - з 28 грудня 2020 року по 13 січня 2021 року включно з можливістю продовження термінів за рішенням Організатора.  
1.3. Актуальна інформація про Конкурс, терміни та результати публікуються на сторіноках Організатора в соціальних мережах Фейсбук www.facebook.com/AkhmetovFDU і Інстаграм www.instagram.com/akhmetovfoundation .  
 
2. Умови Конкурсу:
2.1. Для участі в Конкурсі необхідно виконати такі умови в період проведення Конкурсу:  
2.2. Бути підписаним на сторінки Організатора в соціальних сет ях Фейсбук і Інстаграм www.facebook.com/AkhmetovFDU і www.instagram.com/akhmetovfoundation  
2.3. Залишити коментар або написати пост-привітання медикам з Новим Роком .  
2.4. Опублікувати у себе на сторінці в соціальних мережах Фейсбук або Інстаграм, пост або коментар з вітальними слова медикам України зі святом Нового Року. Публікація повинна містити хештеги #ФондРінатаАхметова або #ФондРінатаАхметова .  
2.5. Не видаляти конкурсні публікації зі своєї сторінки в період проведення Конкурсу.  

3. Вимоги до учасників Конкурсу:
3.1. У Конкурсі можуть брати участь жителі України.  
Ставлячи хештег # ФондРінатаАхметова або # ФондРінатаАхметова в Публікації, Учасники Конкурсу автоматично дають свою згоду на обробку Благодійною організацією «Фонд Ріната Ахметова» їх персональних даних (в тому числі, але не виключно: прізвища, імені, по батькові, адреси місця проживання, контактного телефону, адреси електронної пошти, никнейма в соціальній мережі) будь-яким законним способом, без обмеження території і терміну дії такого згоди, для цілей, пов'язаних з діяльністюБлагодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».  
3.2. Вік учасників : від 14 років на момент участі в Конкурсі .  
3.3. Кількість публікацій одного учасника не обмежується  
3.4. Збір та обробка даних учасників Конкурсу проводяться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних.  
3.5. Сторінка учасника повинна бути справжньою, мати фото і інформацію.  

4. Процедура вибору переможців конкурсу:
4.1. Учасник Конкурсу повинен виконати умови (розділ 2).  
4.2. 13 січня 2021 року Організатор за допомогою підрахунку кількості «лайк » вибере переможця Конкурсу .  
4.3. Результати Конкурсу публікуються на сторінках Організатора в социальних мережах Фейсбук і Інстаграм в період з 13 по 25 січня 2021 року  

5. Нагородження:
5.1. Для отримання призу Учасник повинен відправити повідомлення на сторінки Організатора в Фейсбук або Інстаграм протягом 48 годин після публікації результатів і надати до опии документів , що засвідчують особу , а також згоду на обробку персональних даних за формою, встановленою Організатором .  
5.2. Комунікація Організатора та переможця відбувається в особистих повідомленнях на сторінках Організатора.  
Приз Екшн - камера AIRON ProCam 4K Plus