Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

"Забезпечити продуктами та підтримати психологічно: як працює центр допомоги переселенцям у Запоріжжі

21.05.2022

Фонд Ріната Ахметова регулярно передає до «Зеленого центру Метінвест Запоріжжя» продуктові набори для переселенців – загалом це вже 18,9 тисяч наборів з продуктами харчування. Наразі Центр став одним із головних хабів гуманітарної допомоги та психологічної підтримки для евакуйованих маріупольців.

Люди, які пережили страшні події у Маріуполі, отримують у «Зеленому центрі» допомогу кваліфікованих психологів Фонду Ріната Ахметова. Фахівці з роботи з травмою війни допомагають маріупольцям подолати шоковий стан та адаптуватися до нових умов життя. Один із способів зробити це – виплеснути свій біль, розповідаючи свої історії про пережите.

З дозволу маріупольців ці історії передають до Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова — найбільшого у світі архіву історій мирних мешканців України, які постраждали від війни. На порталі Музею відкрито розділ «Маріуполь: історії Нескорених», у якому зібрано розповіді мирних мешканців міста про життя під час війни.

Ви також можете поділитися зі світом своєю історією: це можна зробити як на порталі https://civilvoicesmuseum.org, так і на безкоштовній гарячій лінії 0 (800) 509 001.

Зазначимо, що з 24-го лютого 2022 року гуманітарна допомога від Ріната Ахметова охопила 2,5 мільйонам українців. Більше 1 мільйону із них було охоплено допомогою Фонду, решта — бізнесами SCM. Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд допоміг вижити 8 мільйонам осіб.