Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

«Я двічі поранений, але живий»: 71-річний Євген з Вугледара пройшов курс фізичної та психологічної реабілітації від Фонду Ріната Ахметова

15.05.2024

71-річний Євген — переселенець з Вугледара, який живе на Київщині. У 2022 році чоловік двічі отримав поранення у рідному місті внаслідок ворожих обстрілів. Він досі відновлює здоров’я. Нещодавно Євген Валентинович пройшов курс фізичної та психологічної реабілітації у санаторії на Закарпатті, забезпечений Фондом Ріната Ахметова.

«Дякую за те, що надали мені путівку. У мене нічого немає, все згоріло. Живий лишився, хоч і двічі поранений, але живий. Боляче мені, але ж можу ходити», — ділиться чоловік.

У перший рік повномасштабної війни Євген дев’ять місяців жив у підвалі. Під час двох виходів назовні за дровами його поранило. Другий раз був страшнішим — чоловік ледь зміг доповзти до людей і так врятувався. Після виписки з лікарні виїхав з міста. Про допомогу від Фонду дізнався в інтернеті. Звернувся — та отримав путівку.

«Пацієнт відвідував мінеральний термальний басейн, грязі, бальнеологічні процедури, соляну кімнату. Проходив курс реабілітації із психотерапевтом. Стан його покращився, він дуже задоволений», — каже Наталія Варцаба, лікарка-терапевтка санаторію.

«Коли війна закінчиться, почнеться відновлення. І мого здоров’я і країни. Сподіваємося на краще», — каже Євген Валентинович.

У рамках програми «Лікування та реабілітація поранених дорослих» Фонд Ріната Ахметова надає допомогу мешканцям України, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів житлових районів: це лікування, реабілітація, психологічна допомога тощо.

З 2014 року Фонд надав допомогу з лікування та реабілітації понад 11 тисячам українців.

Якщо вам чи тим, кого ви знаєте, потрібна допомога, пишіть в месенджер (https://m.me/AkhmetovFDU) "‌") Фонду або телефонуйте на безкоштовну гарячу лінію 0 800 509 001 (лінія працює з понеділка по п’ятницю).