Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Вітаємо з Днем усиновлення! Які подарунки підготувала програма «Рінат Ахметов — Дітям. Сирітству — ні!»

16.09.2023

У цьому році День усиновлення змінив дату, й відзначатиметься не 30 вересня, а 17 вересня.

Відповідний Указ Президент підписав 28 липня 2023 року.

День усиновлення співпадає з днем пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, який завжди відзначають 17 вересня, не даремно. Бо усиновлення — це вчинок сміливих та активних людей, які готові дарувати свою любов, свій дім, свою турботу та родину тим дітям, які не мали ані люблячої сім’ї, ані мудрої турботи чи піклування.

Саме тому у День усиновлення програма «Рінат Ахметов — Дітям. Сирітству — ні!» ще раз щиро дякує всім мамам, татам, хто усиновив, або взяв під опіку, або створив прийомну сім’ю чи будинок сімейного типу, і виховує дітей-сиріт в режимі 24/7.

Низкий уклін всім Вам, шановні батьки та фахівці! Саме Ви будуєте наше майбутнє і втілюєте у життя дитячі мрії! Здоров’я, злагоди й скорішого миру на нашій Україні!

Програма «Рінат Ахметов — Дітям. Сирітству — ні!» існує з 2008 року, і дотична майже до всіх починань щодо процесу усиновлення в Україні.

- Саме в нас вперше створений портал національного усиновлення "Сирітству - ні!", завдяки чому більше 11 тисяч дітей отримали нові сім’ї.

- Вперше саме Фондом Ріната Ахметова були побудовані 41 будинки для ДБСТ;

в 2012 році Фондом проведене навчання перших прийомних батьків України.

Із цього року і до сьогодні програма «Рінат Ахметов — Дітям. Сирітству — ні!» проводить фахові офлайн та онлайн-тренінги для батьків та фахівців.

Цього року на честь свята, програма підготувала два подарунки своїм благоотримувачам.

По-перше, за традицією,  організовуємо фаховий онлайн-тренінг «Усиновлення - 2023: про що важливо поговорити», який відбудеться 21 вересня на платформі Teams. Спікерка — відома експертка з питань усиновлення Людмила Волинець. Реєстрація за посиланням: Тут

По-друге, на чисельні прохання користувачів програма оновила довідник «Кроки до дитини» (помічник для кандидатів та фахівців), і додала окремий блок про послугу патронату та патронатну сім’ю. Завантажити довідник можна за посиланням: https://bit.ly/dovydnyk_2023

Ще раз вітаємо всіх дотичних до протидії сирітства з Днем усиновлення!

Слава Україні!