Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

У Запорізькому хабі «ЯМаріуполь» триває видача гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова

18.11.2023

Маріупольці, які зараз живуть у Запоріжжі, продовжують отримувати продовольчу допомогу від Фонду Ріната Ахметова. Видачі здійснюються у гуманітарному хабі «ЯМаріуполь», що працює в місті.

Фонд Ріната Ахметова передав до цього хабу понад тисячу продуктових наборів. У складі кожного — цукор, сіль, борошно, крупа, макаронні вироби й соняшникова олія. А ще консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет і печиво. Це — важлива складових підтримки внутрішньо переміщених осіб, адже вимушена евакуація є непростим випробуванням для людини.

У 2022 році для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах надійшло 40 тисяч гігієнічних наборів та 16 тисяч продуктових наборів від Фонду. У травні 2023 року Фонд відвантажив 20 тисяч продуктових наборів. Також Фонд Ріната Ахметова є партнером пілотного проєкту тимчасового соціального житла для маріупольців #ЯМаріупольЖитло.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU.