Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

У Києві для маріупольців триває видача продовольчих наборів від Фонду Ріната Ахметова

20.11.2023

У столиці гуманітарну допомогу від Фонду Ріната Ахметова продовжують отримувати вимушені переселенці з Маріуполя. Видачі відбуваються в обох центрах підтримки «ЯМаріуполь». Один із них працює на правому, другий — на лівому березі Києва.

Наразі до цих хабів Фонд Ріната Ахметова спрямував 7 тисяч наборів із продуктами тривалого зберігання. Ця допомога — одна зі складових підтримки людей, які пережили екстремальну евакуацію та облаштовуються в іншому місті з нуля.

Протягом осені до центрів підтримки «ЯМаріуполь», що функціонують в 16 містах України, Фонд Ріната Ахметова передасть 20 тисяч продуктових наборів.

У кожному — макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет, печиво та соняшникова олія.

У 2022 році для центрів «ЯМаріуполь» у різних містах надійшло 40 тисяч гігієнічних наборів та 16 тисяч продуктових наборів від Фонду. В травні 2023 року Фонд відвантажив 20 тисяч продуктових наборів. Також Фонд Ріната Ахметова є партнером пілотного проєкту тимчасового соціального житла для маріупольців #ЯМаріупольЖитло.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU.