«Це наша сучасна історія»: гравець «Шахтаря» Дмитро Криськів поділився враженням від виставки ГОЛОСИ Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_storage/disk/eyJfcmFpbHMiOnsibWVzc2FnZSI6IkJBaDdDRG9JYTJWNVNTSnJkbUZ5YVdGdWRITXZkV3B1Wm1ZMU1IUTRNSE4yYW5abmNuZHVhVEl3T0hVeU5UVTFaQzlpT1RBd05XUmxaR00zTmpnd05ESXlOemN4WkRFd01tWTNOMlV4WVRFd1pXTTBaRGt5TmpSbFpHVmxNak0wWWprNE9HVmxNak0yWWpJME5HVmtOR1F3QmpvR1JWUTZFR1JwYzNCdmMybDBhVzl1U1NKZmFXNXNhVzVsT3lCbWFXeGxibUZ0WlQwaWMyRjVkQ0F5TXpBMVh6TXVhbkJuSWpzZ1ptbHNaVzVoYldVcVBWVlVSaTA0SnljbFJERWxPREVsUkRBbFFqQWxSREFsUWprbFJERWxPRElsTWpBeU16QTFYek11YW5CbkJqc0dWRG9SWTI5dWRHVnVkRjkwZVhCbFNTSVBhVzFoWjJVdmFuQmxad1k3QmxRPSIsImV4cCI6IjIwMjQtMDctMjZUMjM6MzM6MDIuNjgyWiIsInB1ciI6ImJsb2Jfa2V5In19--06a334ea27448a8dc80f9664132f99f692546576/%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%202305_3.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22sayt+2305_3.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582%25202305_3.jpg)
У Музеї історії міста Києва триває виставка ГОЛОСИ, яка презентувала мультимедійний простір Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова. Днями на виставку завітав Дмитро Криськів — відомий футболіст, центральний півзахисник донецького «Шахтаря».
«Відео та голосові спогади людей викликають багато почуттів. Ти бачиш все те, що відбулося не на твоїх очах. Ти переносишся в історії інших людей, ти відчуваєш жах, який вони пережили», — ділиться враженнями Дмитро.
Він народився у Харкові, був там на початку повномасштабного вторгнення. У місті, яке нищить ворог, лишаються його батьки. Дмитро каже, що і сам був би там, якби не займався футболом… Хвилювання за рідних та своє місто перекликаються з його емоційними враженнями від виставки.
«ГОЛОСИ — це велика й важлива робота багатьох фахівців. Про події в Україні треба говорити. Це наша сучасна історія. Не можна просто так забути людей, зокрема тих, хто втратив життя. Кожен має робити свій внесок у нашу велику перемогу. Закликаю всіх — допомагайте, де можете», — наголошує Дмитро.
Виставка ГОЛОСИ відкрита для відвідувачів до 26 травня 2024 року у Музеї історії міста Києва за адресою: Богдана Хмельницького, 7. Вхід безкоштовний. Кураторська екскурсія відбудеться у суботу о 15:00, вона теж безкоштовна.
Музей «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова є найбільшим у світі архівом історій українців про війну та зібрав вже понад 100 тисяч свідчень з перших вуст. Розкажіть свою історію на порталі https://civilvoicesmuseum.org/ або на безкоштовній гарячій лінії Фонду 0 (800) 509 001.