Старт реєстрації на онлайн-тренінг із соціально-правового виховання дітей з особливими потребами (25 квітня)
![](https://akhmetovfoundation.org/rails/active_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--92b551a62b000fae86f5902dc34d64bd3f848e6a/%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%BD%D1%81%20%D0%B4%D1%96%D1%82%D0%B8%20%D0%B7%20%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B8%D0%BC%D0%B8%20%D0%BF%D0%BE%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%B1%D0%B0%D0%BC%D0%B8%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg?content_type=image%2Fjpeg&disposition=inline%3B+filename%3D%22anons+dity+z+osoblyvymy+potrebamy+sayt.jpg%22%3B+filename%2A%3DUTF-8%27%27%25D0%25B0%25D0%25BD%25D0%25BE%25D0%25BD%25D1%2581%2520%25D0%25B4%25D1%2596%25D1%2582%25D0%25B8%2520%25D0%25B7%2520%25D0%25BE%25D1%2581%25D0%25BE%25D0%25B1%25D0%25BB%25D0%25B8%25D0%25B2%25D0%25B8%25D0%25BC%25D0%25B8%2520%25D0%25BF%25D0%25BE%25D1%2582%25D1%2580%25D0%25B5%25D0%25B1%25D0%25B0%25D0%25BC%25D0%25B8%2520%25D1%2581%25D0%25B0%25D0%25B9%25D1%2582.jpg)
Програма «Рінат Ахметов ‒ Дітям. Сирітству ‒ ні!» повідомляє про початок реєстрації на новий онлайн-тренінг на тему «Соціально-правові аспекти виховання дітей з особливими потребами», який відбудеться наприкінці квітня.
Дата проведення: 25 квітня 2024 року (четвер), з 14:00 до 16:00
Місце проведення: онлайн-платформа Teams
Спікер: Лариса Татарінова, заступниця директора центру соціальних служб Солом'янського району Києва, майстер соціальної роботи, членкиня правління ГО «Ліга соціальних працівників міста Києва»
В Україні діти з особливими потребами потребують додаткових гарантій та підтримки. Діти з інвалідністю мають право на належний рівень підтримки та можливість розвиватися на рівних з іншими дітьми. Сім’ї, які виховують дітей з інвалідністю, стикаються з багатьма труднощами, як-то: доступ до освіти, медицини та соціальної підтримки. Забезпечення дотримання прав дітей з особливими потребами є важливим завданням.
Тренінг буде корисним для батьків-вихователів ДБСТ, патронатних вихователів, прийомних батьків, усиновителів та опікунів, біологічних батьків, а також для фахівців служб у справах дітей та центрів соціальних служб.
Які питання будуть розглядатися:
1. Правова модель інвалідності дитини в контексті Конвенції про права людей з інвалідністю;
2. Механізми захисту прав дітей з інвалідністю: чому вони не працюють;
3. Забезпечення дітей з інвалідністю реабілітаційними послугами;
4. Інклюзія й освіта;
5. Соціальні послуги для дітей з інвалідністю та їхніх батьків.
Після завершення тренінгу учасники зможуть отримати електронний сертифікат слухача із зазначенням тематики курсу.
РЕЄСТРАЦІЯ на тренінг за посиланням.