ua

ЩО РОБИТИ НА КАРАНТИНІ. Аудіоказки для дітей, які не хочуть їсти та засинати

31.03.2020

Що робити під час всеукраїнського карантину батькам та їхнім дітям? Спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» пропонують разом зануритися у різні сфери знань, які зможуть допомогти наповнити та розвинути ваш розум і світосприйняття.

Продовжимо екскурс по сервісах дозвілля та навчання. Цього разу поговоримо про аудіокнижки для дітей.

1. Дуже потужний ресурс для дитячих розваг – «Дерево казок». https://derevo-kazok.org/audio-tales/ Тут чого тільки не знайдеш! Можна читати казки самому, можна слухати. Можна роздрукувати розмальовки. Скласти пазли «Пан Коцький», «Летючий корабель», «Солом’яний бичок» тощо. Пограти у вікторину. https://derevo-kazok.org/exercise/

2. Відео «Казки з татом» – спільний проєкт дитячого каналу «Плюс плюс» і видавництва «Абабагаламага». Тата-зірки (Фоззі, Юрій Горбунов, Фагот, інші) читають казки дітлахам. У YouTube завантажені два сезони «Казок із татом».

https://www.youtube.com/watch?v=W0GH6L_MdNM

3. На сервісі Baby Sos навіть є казки для дітей, які не хочуть їсти! Але як радять психологи, краще їх спочатку послухати батькам, запам’ятати та розказати своїм маленьким вередунам.

https://baby-sos.com/archives/1413

Наші спеціалісти програми «Рінат Ахметов – Дітям. Сирітству – ні!» намагатимуться тестувати посилання власноруч і ділитися власним досвідом.

Слідкуйте за нашими посиланнями, підписуйтесь на наші канали у ФБ, залишайте свої відгуки та діліться з нами своїми здобутками.