Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Психологи Гумштабу нададуть допомогу дітям із зони воєнних дій

03.07.2017

Діти із зони бойових дій, які візьмуть участь у проекті Гуманітарного штабу Ріната Ахметова «Мирне літо – дітям Донбасу», зможуть не лише оздоровитися в літньому таборі, а і пройти психологічну реабілітацію. Для цього з ними працюватимуть психологи, які через ігрові активності, майстер-класи та арт-терапію допоможуть їм впоратися з травмою війни.

Психологи Гуманітарного штабу, які пройшли навчання за курсом «Травма війни», надаватимуть підтримку дітям, що приїдуть на відпочинок. Приблизно 3 000 дітей уже отримали подібну допомогу в межах проекту «Мирне літо – дітям Донбасу» протягом 2015–2016 років. А у 2017 році заплановано оздоровити ще 500 дітей із Донбасу.

За кожною зміною закріплені 3 психологи, які відстежуватимуть і, за потреби, коригуватиму психоемоційний стан дітей. Для того щоб діти, які пережили воєнні події або проживають постійно в зоні воєнного конфлікту, могли пройти психологічну реабілітацію, будуть проводитися групові заняття. З дітьми, яким знадобиться окрема увага, фахівці проведуть індивідуальні зустрічі.

«Проект «Мирне літо – дітям Донбасу» створений для дітей, які побачили війну на власні очі. Для таких дітей вкрай необхідний відпочинок далеко від гуркоту снарядів. Це допоможе їм повірити в те, що їхнє дитинство може бути спокійним, мирним, сповненим радості й безтурботності. Адже саме таким має бути початок життя кожної людини. Психологи Штабу докладуть усіх зусиль для того, щоб стабілізувати психоемоційний стан дітей, підвищити в них стресостійкість і знизити рівень тривоги і страху. І звичайно, у дітей буде можливість знайти нових друзів, отримати заряд позитивної енергії», – говорить Марина Сорокіна, координатор Психологічної служби Гуманітарного штабу Ріната Ахметова.