Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Попри небезпеку на Сумщині триває видача продуктових наборів від Фонду Ріната Ахметова

23.04.2024

Сумщина щодня потерпає від ворожих обстрілів — перебувати у деяких населених пунктах особливо небезпечно, але люди продовжують тут жити. Попри ризики Фонд Ріната Ахметова передав у регіон понад 4 тисячі продуктових наборів. Допомогу вже отримують мешканці прикордоння, зокрема Шосткинського, Сумського та Конотопського районів, а також евакуйовані у центрах компактного проживання для переселенців.

Цьогоріч це вже не перший гуманітарний вантаж від Фонду для жителів Сумщини: раніше набори із харчовими продуктами передали для мешканців Ворожбянської громади.

До складу продуктових наборів входять макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, соняшникова олія, тушковане м‘ясо, паштет і печиво.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 млн продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

Як отримати допомогу? За консультацією щодо умов отримання допомоги звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU