Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Олексійко та Єва дуже потребують родини

25.08.2017

Знімальна група програми «Сирітству – ні!» Фонду Ріната Ахметова в одному з інтернатних закладів столиці фотографувала братика й сестричку, які підлягають усиновленню та влаштуванню в інші сімейні форми. Це 4-річний Олексійко та 5-річна Єва. Сьогодні хочемо розповісти більше про них, аби привернути увагу потенційних батьків.
 

«Єва любить рухливі ігри, цікавиться різними іграшками, – розповідає її вихователь. – У нас у закладі є дитяча кухня та лікарня, тож дівчинка залюбки грається в такі рольові ігри. Знає, як полікувати лялю. Любить розфарбовувати малюнки, складати пазли, дивитися книжечки. Єва читає напам’ять віршики й розповідає казочки, але їй, звичайно, треба ще допомагати. І пори року знає, і цифри. Але в неї все від настрою залежить: одного дня може видати багато інформації, а в іншого – ні. Коли з нею працюєш індивідуально, вона більше розкривається.

У нас є чергування по їдальні, Єва це теж любить: ложечки й серветочки розкласти, чашечки розставити. Любить допомагати. Коли ми витираємо пил, вона теж просить ганчірку, щоб і собі витирати».
 

Льоша – спокійний, неагресивний малюк. У нього теж усе залежить від настрою. Хлопчик більше любить індивідуальні заняття, там може розкритися, а от у колективі дітей почувається скуто. В інтернатному закладі є іграшковий будиночок, і, коли Льоша дуже хоче побути наодинці, він певний час сидить там сам. Олексійку треба давати чіткі вказівки, тоді він може виконати ці інструкції.

Дуже любить музичні заняття: і сам танцює, і з дітками в пару стає. А ще радіє, коли з ним граються дорослі в ігри-забавлянки.
 

Ми хочемо, аби братик і сестричка якомога скоріше опинилися в міцних татових і маминих обіймах.

Тож якщо вам сподобалися ці діти й ви готові стати їхніми батьками, звертайтеся до спеціалістів Служби у справах дітей Київської міської державної адміністрації за телефоном: (044) 483-45-55. Нагадаємо, що більш детальна інформація про дітей може надаватися тільки кандидатам в усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки та батьки-вихователі.