Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Нове дослідження «Гуманітарна мапа Донбасу: підсумки року та очікування мирних жителів»

02.12.2015

15 грудня Штаб Ріната Ахметова представить оновлення «Гуманітарної мапи ситуації й потреб Донецької та Луганської областей». Про це сьогодні під час брифінгу розповіла Римма Філь, координатор Штабу.

«В основі мапи — заключне у 2015 році соціологічне дослідження Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведене на замовлення Гуманітарного штабу для актуалізації потреб мирних жителів Донбасу у продуктах, медикаментах, побутових товарах і послугах», — уточнила Філь.

Особливу увагу в новому дослідженні приділено вивченню базових потреб дітей, а також очікуванням жителів найбільш постраждалих міст Донбасу від майбутнього, 2016, року.

«Завдяки Гуманітарній мапі Штаб чітко знає, чого саме потребують люди, і гнучко реагує на їхні потреби, допомагаючи там, де це життєво необхідно на сьогоднішній момент. Для Ріната Ахметова важливо, щоб допомога була дієва й ефективна. Саме таку допомогу надає Штаб ось уже півтора року з єдиною надією на те, що мир на території Донбасу, врешті-решт, буде відновлено, — сказала Римма Філь. — А доки триває конфлікт, позиція Ріната Ахметова залишається незмінною — допомагати своїм землякам, найбільш нужденним категоріям мирних жителів — старим, інвалідам, багатодітним сім’ям».

У грудні Штаб збереже інтенсивність доставляння гуманітарної допомоги на Донбас. Упродовж перших двох тижнів місяця буде відправлено 9 автоколон зі 130 автомашин. З них заплановано сформувати 250 тис. дорослих і 36 тис. дитячих наборів.