Гаряча лінія 0800509001
ua
ua

Нова партія продовольчих наборів від Фонд Ріната Ахметова прибула до Миколаївщини

24.11.2022

Від початку війни Миколаївщина зазнала значних обстрілів і руйнувань. Попри це, область прийняла велику кількість внутрішньо переміщених осіб. Щоби допомогти людям адаптуватися до життя в нових умовах, Фонд Ріната Ахметова відправив до регіону черговий гуманітарний вантаж.

Для переселенців, що знайшли прихисток у Вознесенській громаді, було доставлено 1,8 тисяч продуктових наборів. До їхнього складу увійшли: макаронні вироби, цукор, сіль, борошно, крупа, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет та печиво.

Нагадаємо, що раніше гуманітарну допомогу від Фонду вже отримали жителі й інших населених пунктів області, зокрема Первомайська, Воскресенська, Веселинового та Казанки.

Загалом Фонд Ріната Ахметова вже передав до Миколаївської області 25 тисяч продуктових наборів. Усього для мешканців України у 2022 році буде передано півмільйона наборів із продуктами харчування від Фонду.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов — Порятунок життів».

З 2014 року допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 млн людей. Детальніше — за посиланням akhmetovfoundation.org/s/7aa3b2